BR ייעוץ פיננסי ופנסיוני | תכנון פרישה לגמלאות | השוואת ובדיקת פנסיה
צרו קשר
BR ייעוץ פיננסי ופנסיוני | תכנון פרישה לגמלאות | השוואת ובדיקת פנסיה
חייגו אלינו עכשיו:
08-9966363
פנו אלינו בדוא”ל:
info@br-finance.co.il
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן

כתבות


חישוב פיצויי פיטורין במקרה של קיצוצים בחברה

אף אחד מאיתנו לא חושב על היום בו יפוטר מעבדותו. אך יום אחד זה קורה ללא שום התרעה ואנו מוצאים את עצמנו מחכים לפיצויים שמגיעים לנו על כל השנים שעבדנו באותו מקום עבודה.

למאמר במלואו >

תכנון פיננסי נכון ללא כניסה למינוסים וחובות

האם גם אתם נקלעים לחובות ולוקחים הלוואות יקרות אחת לתקופה כדי לסגור את המינוס ולסגור חובות שונים? האם ידעתם כי כל חריגה ממסגרת האשראי בחשבון העובר ושב שלכם גורמת לכם לשלם ריבית רצחנית וגבוהה על המינוס?

למאמר במלואו >

יועץ פנסיוני מומלץ לעתיד בטוח

דווקא עכשיו ודווקא בגיל צעיר ככול האפשר,  זה הזמן האידיאלי לתכנן את העתיד שלכם עם יועץ פנסיוני מומלץ ולהבטיח שגם בגיל הפרישהתחיו ברמת חיים טובה התואמת לציפיות ולצרכים שלכם.

למאמר במלואו >

בוחרים נכון: השוואת דמי ניהול פנסיה

החל משנת 2008 חלה חובת ביטוח פנסיוני לכל עובד, ובנוסף לכך בשנת 2017 נכנס לתוקפו גם  חוק פנסיה חובה לעצמאים. אז כיצד נבחר ונבדוק תכניות פנסיוניות ונבצע השוואת דמי ניהול פנסיה ?

למאמר במלואו >

פורשים לגמלאות? היוועצו עם יועץ פרישה!

פורשים לפנסיה? במידה ומועד הפרישה שלכם בפתח, אזי קרוב לוודאי שתידרשו לקבל בערב הפרישה לגמלאות אי אלו החלטות שיקבעו  את עתידכם הכלכלי למשך יתרת השנים הבאות. בשלב זה חובה עליכם להסתייע ביועץ פנסיוני שהנו גם יועץ פרישה.

למאמר במלואו >

זכויות עובדים: חוק פנסיה חובה

חוק פנסיה חובה כשמו כן הוא- חובה. מאחר וקיימים שלושה מוצרים פנסיונים בסיסיים השונים זה מזה, יש להסתייע ביועץ פנסיוני בלתי תלוי, בעל רישיון ליעוץ מטעם משרד האוצר. בחירה נכונה ומותאמת אישית עשויה להעלות את הקצבה לגיל הפרישה במאות שקלים לחודש.

למאמר במלואו >

כמה דברים שכדאי לדעת לפני שבוחרים יועץ פנסיוני

תפקיד ה"יועץ הפנסיוני" הוא להתאים ,ככל האפשר,  את התכניות הפנסיוניות שלכם לצרכים שלכם ולא לצרכי הסוכן או לצרכי המעסיק. שימו לב כיום, הבחירה הבלעדית של התוכנית הפנסיונית הינה בידי העובד, יתרה מזאת, גם בחירת הסוכן (אם בכלל)  הינה בידי העובד.

למאמר במלואו >

מה אתם באמת יודעים על קרן הפנסיה שלכם? הכל על השוואת פנסיה

לכאורה השוואת פנסיה היא פשוטה –תשואות גבוהות ודמי ניהול נמוכים, אולם יש לקחת בחשבון פרמטרים רבים נוספים שקצרה היריעה לפרטם. כשמדובר בהפקדות לפנסיה, לצורך זה מומלץ להסתייע ביועצים פנסיוניים בעלי רישיון יעוץ פנסיוני, אשר אינם קשורים לגופים המנהלים וזאת, על

למאמר במלואו >

כיצד תבחרו יועץ פנסיוני מומלץ המתאים לצרכיכם?

דווקא עכשיו –כדאי וצריך לחפש יועץ פנסיוני מומלץ. ככל שתקדימו לסדר ולשפר את תכניותיכם הפנסיוניות – תשלמו פחות לביטוחים מיותרים ודמי ניהול מופקעים. החיסכון יגדל ועימו גם הקצבה הצפויה לכם בגיל הפרישה

למאמר במלואו >

יועץ פנסיוני עצמאי - מדוע אתם זקוקים דווקא לו?

מכיוון שהחוק היום מאפשר לכל שכיר לקבוע בעצמו את המוצר הפנסיוני המתאים לו, רק יועץ פנסיוני עצמאי יוכל לייעץ לכם על המסלול המועדף המתאים לכם באופן אישי בהתאם למצבכם הפיננסי, מצבכם הבריאותי ומצבכם המשפחתי

למאמר במלואו >

תכנון יציאה לפנסיה: כל מה שכדאי לכם לדעת לפני הפרישה לגמלאות

עומדים לקראת יציאה לפנסיה? מעוניינים להמשיך ולשמור על רמת חיים נאותה? תכנון היציאה לפנסיה מהווה תהליך שעשויות להיות לו השלכות  כלכליות רבות

למאמר במלואו >

השוואת פנסיה - למה אתם זקוקים לה דווקא עכשיו?

בשנים האחרונות הפכה הפנסיה שלנו למוקד העניין הציבורי, בעיקר מאז חלה חובת ביטוח פנסיוני לעובדים שכירים ועצמאיים ומאז העברת הזכות להחלטה על הגורם המבטח לידיהם של העובדים ולכן יש צורך בייעוץ

למאמר במלואו >

חישוב פיצויי פיטורין

לכאורה, חישוב פיצויי פיטורין אמור להיות קל (מכפלת משכורתו האחרונה של העובד בשנות הוותק שלו), אבל בפועל, ישנן כ"כ הרבה הוראות שונות בתקנות פיצויי פיטורים ובפסיקה, שלעיתים, נדרש המפוטר להתייעץ עם אנשי מקצוע

למאמר במלואו >

לקוחות ממליצים


לא קורה הרבה שפוגשים מישהו מקצועי, אכפתי וגם נעים מאד לעבוד איתו. בלה היא כזאת בלי הגזמה. החכימה אותנו בכל התחומים ועמדה לרשותנו להסביר ולכוון בכל אורך הדרך. אנו ממליצים עליה מאד.

שמואל וקרן וייסברג

בלה הפכה כל אבן כדי למקסם את ההכנסה הפנסיונית העתידית שלי

ופעלה מול חברת הביטוח כדי לוודא את שאקבל את מה

שמגיע לי על פי חוק.

בזכותה אני ישן טוב יותר בלילה.

תודה לך ולצוות על ההשקעה בטיפול בתיק שלי.

 

וויליאם ממו

כמו רוב אזרחי מדינת ישראל, גם אני לא מבינה דבר וחצי דבר בתחומי הפנסיה, קרנות השתלמות, וביטוחים. נאלצתי להתמודד ולבדוק למה אני זכאית, מה יש לי, מה אין לי ומה עלי לעשות אם בכלל. הגעתי מבולבלת וטרודה. לאחר כמה ימים קיבלתי דוח ממצה וברור המפרט את מצבי בשפה "עממית" כך שכל כתבי הסתרים נראים ברורים יותר.

לי באופן אישי הייעוץ עזר מאוד, ואני שמחה שבחרתי בבלה לעזור לי.

 

א.ס

השירות של בלה היה מקצועי, מקיף ויעיל. ניתנו לי הצעות לניהול הקרנות ועזרה במעבר בין הביטוחים ביעילות. כמו כן היה יחס טוב וזמין לכל בקשה שלי. תודה רבה על העזרה. מקווה להמשך יעוץ במידה ואצטרך שוב.

טובה אופיין