BR ייעוץ פנסיוני | השוואת ובדיקת פנסיה
צרו קשר
BR ייעוץ פנסיוני | השוואת ובדיקת פנסיה
חייגו אלינו עכשיו:
08-9966363
פנו אלינו בדוא”ל:
info@br-finance.co.il
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן

השוואת פנסיה - למה אתם זקוקים לה דווקא עכשיו?


בשנים האחרונות הפכה הפנסיה שלנו למוקד העניין הציבורי, בעיקר מאז חלה חובת ביטוח פנסיוני לעובדים שכירים ועצמאיים ומאז העברת הזכות להחלטה על הגורם המבטח לידיהם של העובדים. הפקעת זכות זו מידיהם של המעסיקים, הוציאה את העובדים מהתרדמת בה היו שקועים עד אז, ומאלצת אותם לבצע השוואת פנסיה בין חברות הביטוח השונות ובין הפוליסות השונות. צעדים אלה, אשר בעצם, פתחו את השוק לתחרות על תשומת ליבו וכיסו של העובד המבוטח, הצמיחו צורך באנשי מקצוע, יועצים פנסיונים, כמו בלה רזניק, שיסייעו למבוטחים למצוא את ידיהם ורגליהם בתוך שלל התכניות  על ביטוייהן המקצועיים המבלבלים.

במה עוסקת השוואת פנסיה?

השוואת פנסיההשוואת פנסיה איננה עוסקת רק בשורות תחתונות, כמו כמה תשלמו היום וכמה תקבלו  בעתיד כקצבה חודשית, בעת פרישתכם לגמלאות.  אלא בודקת, את התכניות ברבדים עמוקים הרבה יותר, מסלולי ביטוח, מסלולי השקעה, מצבכם הבריאותי, סטטוס אישי (רווק, נשוי או גרוש)  , עודף/גרעון אקטוארי,עלויות ביטוח, דמי ניהול   וגורמים נוספים, אשר עבורכם, המבוטחים, עלולים להוות את ההבדל בין קצבה ראויה בקרות אירוע חלילה, של נכות או מוות

וחיים לאחר הפרישה ברמת החיים לה הייתם רגילים בעבר, לבין הצורך להצטמצם ולחיות מקצבה זעומה אשר תעמיד בפניכם את הבחירה: האם החודש אתם מעדיפים לאכול או שאתם צריכים  לשלם חשבונות - כי את שניהם יחד, היא לא תספיק לכסות.

מה יקרה אם לא תבצעו השוואה כזו?

אם אתם משופעים בכסף, כנראה שלא יקרה כלום. אתם תשלמו דמי ניהול מופקעים, ולבסוף, תקבלו קצבה המניחה את הדעת. שום נזק לא נגרם. אבל, אם אין לכם עץ כסף בחצר (כמו שאין למרביתנו) השוואת פנסיה הינה הצעד הנכון בדרך למצוא עבורכם את תכנית  הפנסיה המתאימה לכם ביותר. תכנית שתבטיח לכם כי לאחר פרישתכם, תוכלו ליהנות מרמת חיים ראויה, תכנית שתאפשר להגשים את כל מה שחלמתם לעשות במשך כל השנים בהן עבדתם ולא היה לכם את הזמן הפנוי לעשות אותו. פרישתכם לגמלאות תהפוך הרבה יותר קלה, נוחה ומרופדת.

לקוחות ממליצים

לא קורה הרבה שפוגשים מישהו מקצועי, אכפתי וגם נעים מאד לעבוד איתו. בלה היא כזאת בלי הגזמה. החכימה אותנו בכל התחומים ועמדה לרשותנו להסביר ולכוון בכל אורך הדרך. אנו ממליצים עליה מאד.

שמואל וקרן וייסברג

בלה הפכה כל אבן כדי למקסם את ההכנסה הפנסיונית העתידית שלי

ופעלה מול חברת הביטוח כדי לוודא את שאקבל את מה

שמגיע לי על פי חוק.

בזכותה אני ישן טוב יותר בלילה.

תודה לך ולצוות על ההשקעה בטיפול בתיק שלי.

 

וויליאם ממו

כמו רוב אזרחי מדינת ישראל, גם אני לא מבינה דבר וחצי דבר בתחומי הפנסיה, קרנות השתלמות, וביטוחים. נאלצתי להתמודד ולבדוק למה אני זכאית, מה יש לי, מה אין לי ומה עלי לעשות אם בכלל. הגעתי מבולבלת וטרודה. לאחר כמה ימים קיבלתי דוח ממצה וברור המפרט את מצבי בשפה "עממית" כך שכל כתבי הסתרים נראים ברורים יותר.

לי באופן אישי הייעוץ עזר מאוד, ואני שמחה שבחרתי בבלה לעזור לי.

 

א.ס

השירות של בלה היה מקצועי, מקיף ויעיל. ניתנו לי הצעות לניהול הקרנות ועזרה במעבר בין הביטוחים ביעילות. כמו כן היה יחס טוב וזמין לכל בקשה שלי. תודה רבה על העזרה. מקווה להמשך יעוץ במידה ואצטרך שוב.

טובה אופיין