BR ייעוץ פיננסי ופנסיוני | תכנון פרישה לגמלאות | השוואת ובדיקת פנסיה
צרו קשר
BR ייעוץ פיננסי ופנסיוני | תכנון פרישה לגמלאות | השוואת ובדיקת פנסיה
חייגו אלינו עכשיו:
08-9966363
פנו אלינו בדוא”ל:
info@br-finance.co.il
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן

מדוע צריך יועץ פנסיוני


השינויים בכוחות השוק מגיעים לאבסורדים חדשים ועוד היד נטויה...

מגיעים אליי לקוחות מתוסכלים המתלוננים על סוכני הביטוח שלהם . האחד לא  לא עונה ומתחמק מטיפול בלקוחותיו הקיימים בקרות תביעת ביטוח. השני, אינו מוכן להוזיל עלויות כאשר המחירים מתחילים להעיק.  השלישי מכר את התיק שלו לסוכן ביטוח אחר והלה כלל לא מכיר את הלקוח וצרכיו. הרביעי לא פגש את הלקוח מזה למעלה מ-10 שנים ולא טרח לבדוק את איכות הביטוחים הקיימים ונחיצותם.  


גם חברות הביטוח, אינן מצטיינות בשרות ראוי. רק כדי להגיע טלפונית למחלקה הרלבנטית שמטפלת בך –מגיע צל"ש  שלא לדבר על משך ההמתנה מורט העצבים. במקרה הטוב, תיפלו על נציג שרות שמבין מה הבעיה ,במקרה הרע –"יחרטטו" לכם תרוץ כלשהו או יבטיחו לחזור אליכם מתישהו... עד שתתייאשו.


שוק הביטוח  והפנסיה הופך להיות תחרותי והמחירים בו יורדים בצורה עקבית. זו הסיבה מדוע קשה יותר לסוכנים להתפרנס והם צריכים לקושש עוד ועוד לקוחות ולמכור עוד ועוד תכניות. חברות הביטוח גם הן מחפשות פרנסה ופונות ישירות אל המבוטחים ,לעיתים על גבם של הסוכנים ותוך כדי פגיעה בהם . חב' הביטוח מנסות להעביר את כל תכניות הלקוח אליהן ולהנות מדמי הניהול הפוטנציאליים ללא צורך להתחלק עם סוכני הביטוח. מאבקי איתנים מתנהלים בין לשכת סוכני הביטוח וחב' הביטוח עצמן ואין רגע דל.


אין בליבי על סוכני הביטוח שכן הללו צריכים להתפרנס והם אמורים לתת שרות ללקוח. זה עולה כסף וזה לגיטימי . 
הבעיה מתחילה כאשר הלקוח אינו מבין  את יחסי הכוחות ונפגש עם כל אדם שמציע לו "לבדוק" את תכניותיו בחינם וללא התחייבות כלשהי .  אותו אדם, מתהדר בשמות שונים ומשונים –"יועץ", "מומחה" , "מתכנן" למרות שרק סוכן בעל רישיון או יועץ פנסיוני מורשים לטפל ולייעץ בתכניות הללו.


תהיה זו נאיביות במקרה הטוב או טיפשות במקרה הרע, לחשוב שמדובר ביעוץ חינם!!  שהרי אף אחד לא עובד בחינם.  במקרה שבו תחליטו ליישם את המלצותיו של הנציג –הוא יתוגמל מחברת הביטוח או בית ההשקעות בגין ההעברה לשם או פתיחת תכניות חדשות .


אתם חייבים לזכור – לא כל סוכן , עובד עם כל חב' הביטוח ולכן תיהיה לו הטיה לחברות הביטוח שעימן הוא כן עובד גם אם התכניות של אותה חברה פחות טובות או יותר יקרות. שנית, לסוכן יש אינטרס למכור לכם תכניות שלא בהכרח נדרשות עבורכם, שהרי מזה הוא מתפרנס. שלישית, התגמול שמקבל הסוכן מכל חברה /בית השקעות  יכול להיות שונה ובכך יש תמריץ מובנה למכור את התכניות שבהן התגמול גבוה יותר.

 

מדוע צריך יועץ פנסיוני

 

אין ביכולתנו לשנות את הכשל המבני הקיים בעולם זה אולם, כדי להמנע מכל ניגודי העניינים הללו  ועל מנת להיות רגועים  שהתכניות שלכם הן בדיוק התכניות שמתאימות לכם והעלויות הן הכי זולות שקיימות בשוק, עליכם פשוט לפנות ליועץ פנסיוני !!!


זכרו –יועץ פנסיוני בעל רישיון ליעוץ !!!  לא שיווק (סוכנים) דרשו לראות רישיון יעוץ בתוקף, לסוכן אין רישיון יעוץ אלא רישיון שיווק . 


היועץ הפנסיוני אינו מקבל כסף מחברות הביטוח או מבתי ההשקעות . הוא מקבל את התשלום אך ורק מכם  ולכן הוא אובייקטיבי !!  היועץ יבחן ראשית  את המצב הקיים, ישאל מה אתם רוצים/צריכים בהתייחס למגבלות הקיימות ויבנה עבורכם תמהיל אופטימלי אשר מצד אחד –יענה על כל הצרכים ומצד שני יהיה הכי זול. יועץ פנסיוני מקצועי –לא יהסס לבטל לכם תכניות מיותרות/מיושנות.


יעוץ שכזה ,עולה כסף ,אולם הוא מקצועי, מקיף ורחב ועלותו בטלה בשישים לעומת דמי הניהול/הפרמיות  שגובים מכם לכל אורך השנים. יתרה מזאת,  הייעוץ משפר את החיסכון ותכניות הביטוח. אי לכך, הקצבאות לפרישה  צפויות להיות גבוהות יותר והביטוחים זולים יותר.
ככול שהייעוץ מתבצע בגיל צעיר יותר –הרווח גבוה יותר ,כיון שאפקט הזמן משיא את הרווחים והתשואות.

זקוקים לעזרה?  יש לכם שאלות ?  נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת .


 

לקוחות ממליצים


לא קורה הרבה שפוגשים מישהו מקצועי, אכפתי וגם נעים מאד לעבוד איתו. בלה היא כזאת בלי הגזמה. החכימה אותנו בכל התחומים ועמדה לרשותנו להסביר ולכוון בכל אורך הדרך. אנו ממליצים עליה מאד.

שמואל וקרן וייסברג

בלה הפכה כל אבן כדי למקסם את ההכנסה הפנסיונית העתידית שלי

ופעלה מול חברת הביטוח כדי לוודא את שאקבל את מה

שמגיע לי על פי חוק.

בזכותה אני ישן טוב יותר בלילה.

תודה לך ולצוות על ההשקעה בטיפול בתיק שלי.

 

וויליאם ממו

כמו רוב אזרחי מדינת ישראל, גם אני לא מבינה דבר וחצי דבר בתחומי הפנסיה, קרנות השתלמות, וביטוחים. נאלצתי להתמודד ולבדוק למה אני זכאית, מה יש לי, מה אין לי ומה עלי לעשות אם בכלל. הגעתי מבולבלת וטרודה. לאחר כמה ימים קיבלתי דוח ממצה וברור המפרט את מצבי בשפה "עממית" כך שכל כתבי הסתרים נראים ברורים יותר.

לי באופן אישי הייעוץ עזר מאוד, ואני שמחה שבחרתי בבלה לעזור לי.

 

א.ס

השירות של בלה היה מקצועי, מקיף ויעיל. ניתנו לי הצעות לניהול הקרנות ועזרה במעבר בין הביטוחים ביעילות. כמו כן היה יחס טוב וזמין לכל בקשה שלי. תודה רבה על העזרה. מקווה להמשך יעוץ במידה ואצטרך שוב.

טובה אופיין