BR ייעוץ פיננסי ופנסיוני | תכנון פרישה לגמלאות | השוואת ובדיקת פנסיה
צרו קשר
BR ייעוץ פיננסי ופנסיוני | תכנון פרישה לגמלאות | השוואת ובדיקת פנסיה
חייגו אלינו עכשיו:
08-9966363
פנו אלינו בדוא”ל:
info@br-finance.co.il
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן

ייעוץ פנסיוני


ייעוץ פנסיוני

מטרת החיסכון הפנסיוני הינה לאפשר לך לשמור על רמת החיים מגיל הפרישה ולהגן עלייך ועל משפחתך מפני פגיעה במקורות ההכנסה במקרה חלילה, של מחלה, תאונה או פטירה.

האחריות לפנסיה הנה שלך, ובשבילך!

בשנת 2005 בוצעה בשוק ההון רפורמה בשם "רפורמת בכר". עיקרה של הרפורמה הנה הגברת התחרות בשוק ההון. הרפורמה הובילה לשינויי חקיקה רבים אשר השפעתם על החיסכון הפנסיוני של העובד מהותית, ובעולם הפנסיוני החדש שנוצר, המדינה העבירה את האחריות והסמכות לניהול הכספים לידי העובד. יתרה מזאת, בעקבות הרפורמה, העובד רשאי להעביר את כספי החיסכון שלו בין מגוון תוכניות ביטוח וחסכון, מגוון מסלולי השקעה ובין עשרות גופים על פי רצונו ושיקול דעתו.

על מנת למקסם את החיסכון לגיל הפרישה ולהגן כנדרש על העובד מפני פגיעה כלכלית עקב אובדן מקורות ההכנסה, קיימים שיקולים רבים אשר חייבים להילקח בחשבון, ביניהם:

דיני עבודה, הטבות מס.
עיסוק ,מבנה השכר.
מצב משפחתי ובריאותי.
צרכים פיננסיים בהווה ובעתיד.
העדפות סיכון.
נכסים קיימים.
 

מהם המוצרים הפנסיוניים העיקריים?

קרנות פנסיה– קרן לחסכון וביטוח שמטרתה תשלום קצבה חודשית בעת פרישה, נכות או מוות.
קופת ביטוח (ביטוח מנהלים) – קופת חסכון וביטוח שמטרתה תשלום חד פעמי או תשלום קצבתי במקרה של זקנה, נכות (אובדן כושר עבודה) ומוות.
קופת גמל – קופת חסכון שמטרתה חסכון לטווח ארוך.
קרן השתלמות – קופת חסכון לטווח בינוני .
 

מיהו יועץ פנסיוני?

יועץ פנסיוני מוגדר בחוק כמי שקיבל רישיון יועץ פנסיוני מטעם משרד האוצר- הממונה על שוק ההון, הביטוח וחסכון. יועץ פנסיוני עוסק במתן ייעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החיסכון שלו או של קרובו באמצעות מוצר פנסיוני שאין לו זיקה אליו. כלומר, על היועץ הפנסיוני להיות אובייקטיבי ולא מוטה בעת מתן הייעוץ, לטובת מוצר זה או אחר או לטובת גוף מנהל זה או אחר.

מהם תפקידיו של יועץ פנסיוני?

ליועץ הפנסיוני תפקידים רבים. ראשית, תפקידו לבחון את החיסכון הפנסיוני הקיים של הלקוח. שנית, לבחון את צרכי הלקוח, רצונותיו ושאיפותיו בכפוף למסגרות החוק והאפשרויות הקיימות. לבסוף, תפקידו לבנות תיק חסכון פנסיוני, המורכב מהמוצרים המתאימים ביותר לצרכי והעדפות הלקוח ע"י בחירת המוצרים הפנסיוניים והגופים המנהלים אותם.

מורכבות המערכת הפנסיונית בישראל מחד, ומגוון האפשרויות הרחב העומד בפני העובד מאידך, מחייבים סיוע של יועץ מקצועי, אובייקטיבי ובעל ניסיון. בחירת התוכניות המתאימות היום, תחסוך לך עוגמת נפש בעתיד ותמנע טעויות שברוב המקרים אינן הפיכות. יותר מכך – ההחלטות הפיננסיות של היום מבטיחות לך את המחר. פשוטו כמשמעו.

B.R ייעוץ פיננסי מציג עבורך: ייעוץ פנסיוני מקצועי, אובייקטיבי ועתיר ניסיון

אנו נעניק לך ייעוץ פנסיוני מקצועי, אובייקטיבי ועתיר ניסיון, מגובה במערכת מחשוב מתקדמת המאפשרת לנו להעניק לך את החיסכון המרבי והמיטבי ללא עלויות מיותרות. אין אנו קשורים לחברות המנהלות מוצרים פנסיוניים או למוצריהן ואין אנו מקבלים מהן עמלות ו/או הטבות כלשהן. לפיכך, טובתך ושביעות רצונך היא בראש מעיינינו.

ייעוץ פנסיוני מתמשך – חשוב לך בכל שלב בחיים

היות ובמשך השנים חלים שינויים בחוק, בסוגי המוצרים, בעלויות של כל מוצר ומוצר, בד בבד עם שינויים אישיים כגון: הרחבת משפחה, שינויים בשכר, מעבר של מקום עבודה, פיטורין או אובדן כושר עבודה, מומלץ לבצע ייעוץ פנסיוני מתמשך.

במסגרת הייעוץ הפנסיוני המתמשך, אנו נבדוק אחת לשנה לפחות, את התיק הפנסיוני שלך לרבות הפקדות מתאימות, מבנה העמלות וביצועי תיקי ההשקעות. כמו כן, נעדכן אותך במוצרים החדשים שיהיו מתאימים לצרכייך. במידה ויחולו שינויים במצבך האישי, אנו נבצע את ההתאמות הנדרשות כל זאת בכפוף להיבטי המיסוי ודיני העבודה שיהיו נהוגים באותה עת.

זכור – הכסף שתצבור לגיל פרישה תלוי בהחלטות שתקבל היום – ככול שתקדים לחסוך בתוכניות המתאימות כך תצבור כסף רב יותר לגיל הפרישה, כי ההחלטות של היום הן הפנסיה שלך למחר.

לתאום פגישה צור קשר

 

לקוחות ממליצים


לא קורה הרבה שפוגשים מישהו מקצועי, אכפתי וגם נעים מאד לעבוד איתו. בלה היא כזאת בלי הגזמה. החכימה אותנו בכל התחומים ועמדה לרשותנו להסביר ולכוון בכל אורך הדרך. אנו ממליצים עליה מאד.

שמואל וקרן וייסברג

בלה הפכה כל אבן כדי למקסם את ההכנסה הפנסיונית העתידית שלי

ופעלה מול חברת הביטוח כדי לוודא את שאקבל את מה

שמגיע לי על פי חוק.

בזכותה אני ישן טוב יותר בלילה.

תודה לך ולצוות על ההשקעה בטיפול בתיק שלי.

 

וויליאם ממו

כמו רוב אזרחי מדינת ישראל, גם אני לא מבינה דבר וחצי דבר בתחומי הפנסיה, קרנות השתלמות, וביטוחים. נאלצתי להתמודד ולבדוק למה אני זכאית, מה יש לי, מה אין לי ומה עלי לעשות אם בכלל. הגעתי מבולבלת וטרודה. לאחר כמה ימים קיבלתי דוח ממצה וברור המפרט את מצבי בשפה "עממית" כך שכל כתבי הסתרים נראים ברורים יותר.

לי באופן אישי הייעוץ עזר מאוד, ואני שמחה שבחרתי בבלה לעזור לי.

 

א.ס

השירות של בלה היה מקצועי, מקיף ויעיל. ניתנו לי הצעות לניהול הקרנות ועזרה במעבר בין הביטוחים ביעילות. כמו כן היה יחס טוב וזמין לכל בקשה שלי. תודה רבה על העזרה. מקווה להמשך יעוץ במידה ואצטרך שוב.

טובה אופיין