BR ייעוץ פיננסי ופנסיוני | תכנון פרישה לגמלאות | השוואת ובדיקת פנסיה
צרו קשר
BR ייעוץ פיננסי ופנסיוני | תכנון פרישה לגמלאות | השוואת ובדיקת פנסיה
חייגו אלינו עכשיו:
08-9966363
פנו אלינו בדוא”ל:
info@br-finance.co.il
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן

כיצד תבחרו יועץ פנסיוני מומלץ המתאים לצרכיכם?


יועץ פנסיוני מומלץ | BR ייעוץ פיננסי ופנסיוניגם אם אתם כיום בשנות העשרים לחייכם, אתם בוודאי מודעים לכך, כי, מתישהו, אי שם בעתיד הרחוק, תגיעו לגיל בו תיאלצו לפרוש מעבודתכם ולצאת לגמלאות. סביר להניח כי הפרישה מעסיקה אתכם הרבה פחות מאנשים מבוגרים יותר, אולם גם אתם, מקבלים מידי רבעון את נתוני החסכונות הפנסיוניים שלכם ותוהים כמה באמת תצברו לגיל הפרישה והאם התכניות הקיימות שלכם –אכן טובות.

דווקא עכשיו –כדאי וצריך לחפש יועץ פנסיוני מומלץ

ככול שתקדימו לסדר ולשפר את תכניותיכם הפנסיוניות – תשלמו פחות לביטוחים מיותרים ודמי ניהול מופקעים. החיסכון יגדל ועימו גם הקצבה הצפויה לכם בגיל הפרישה. לזמן יש חשיבות עצומה לגודל החיסכון. ככול שהצבירה עולה –אפקט הריבית דריבית יותר דרמטי, פועל לטובתכם ומגדיל את החיסכון . לכן, מעבר לתכנית פנסיונית טובה, בגיל צעיר ישפר את החיסכון פי כמה וכמה  יותר מאשר אם תעברו לתכנית המתאימה  בגיל 60 .

מה חשוב לבדוק בעת בחירת יועץ פנסיוני מומלץ?

1. בראש ובראשונה וודאו שליועץ יש רישיון "יעוץ פנסיוני" של משרד האוצר ובקשו לראותו. אם אינו יכול להציג –ניתן לבדוק אם שמו מופיע ברשימת יועצים מורשים באתר של משרד האוצר. אם שמו לא מופיע –חפשו מישהו אחר.

2. בדקו אם  זהו יועץ פנסיוני עצמאי ובלתי תלוי .דרשו שההצהרה תהיה מנוסחת בכתב בהסכם הייעוץ שהוא חייב לחתום עמכם.

3. היקף הייעוץ- האם הייעוץ הנדרש הוא נקודתי? מקיף? משפחתי? לפרישה? עזיבת עבודה ומעבר לעבודה אחרת ? האם כולל בדיקת ביטוחי בריאות וסיעוד?

4. מחיר- כולנו רוצים מחיר זול ושרות מעולה, אך לא תמיד זה עולה בקנה אחד. עבודת יעוץ רצינית ומקיפה היא מורכבת ונסמכת על הרבה נתונים שיש לאתר, להבין, לנתח ולכמת. ככול שהתכניות ישנות יותר נדרש יותר מידע ונתונים מחברות הביטוח שאינו מופיע בדוחות שאתם מקבלים ולכן עבודת יעוץ רצינית ומדויקת דורשת ניסיון ולוקחת זמן.

5. שאלו אם תקבלו דוח יעוץ כתוב ומנומק (רצוי גם- מובן) ! זוהי דרישת החוק והיא נועדה להגן עליכם בראש ובראשונה, כדי למנוע אי הבנות וטעויות. בקשו לראות דוח לדוגמא.

6. בקשו שמות של ממליצים. לקוחות שכבר עברו תהליך של יעוץ. התקשרו אליהם ושאלו אותם לגבי תהליך הייעוץ והאם הם מרוצים.

7. כנסו לאתר של היועץ והתרשמו באופן כללי הן מקורות החיים של היועץ והן מהתכנים המופיעים באתר.

8. שנות ניסיון כיועץ פנסיוני  בעל רישיון!! פרמטר חשוב מאין כמוהו. כמו בחיים, יש הבדל בין התיאוריה לפרקטיקה ואין חכם כבעל ניסיון.

9. כימיה, אמינות והתרשמות כללית שהיא סובייקטיבית ושונה מאדם לאדם. התקשרו, שאלו שאלות ואף תיזמו פגישה לפי הצורך, על מנת לבחור את היועץ הפנסיוני המומלץ והמועדף על ידכם.

לקוחות ממליצים


לא קורה הרבה שפוגשים מישהו מקצועי, אכפתי וגם נעים מאד לעבוד איתו. בלה היא כזאת בלי הגזמה. החכימה אותנו בכל התחומים ועמדה לרשותנו להסביר ולכוון בכל אורך הדרך. אנו ממליצים עליה מאד.

שמואל וקרן וייסברג

בלה הפכה כל אבן כדי למקסם את ההכנסה הפנסיונית העתידית שלי

ופעלה מול חברת הביטוח כדי לוודא את שאקבל את מה

שמגיע לי על פי חוק.

בזכותה אני ישן טוב יותר בלילה.

תודה לך ולצוות על ההשקעה בטיפול בתיק שלי.

 

וויליאם ממו

כמו רוב אזרחי מדינת ישראל, גם אני לא מבינה דבר וחצי דבר בתחומי הפנסיה, קרנות השתלמות, וביטוחים. נאלצתי להתמודד ולבדוק למה אני זכאית, מה יש לי, מה אין לי ומה עלי לעשות אם בכלל. הגעתי מבולבלת וטרודה. לאחר כמה ימים קיבלתי דוח ממצה וברור המפרט את מצבי בשפה "עממית" כך שכל כתבי הסתרים נראים ברורים יותר.

לי באופן אישי הייעוץ עזר מאוד, ואני שמחה שבחרתי בבלה לעזור לי.

 

א.ס

השירות של בלה היה מקצועי, מקיף ויעיל. ניתנו לי הצעות לניהול הקרנות ועזרה במעבר בין הביטוחים ביעילות. כמו כן היה יחס טוב וזמין לכל בקשה שלי. תודה רבה על העזרה. מקווה להמשך יעוץ במידה ואצטרך שוב.

טובה אופיין