BR ייעוץ פיננסי ופנסיוני | תכנון פרישה לגמלאות | השוואת ובדיקת פנסיה
צרו קשר
BR ייעוץ פיננסי ופנסיוני | תכנון פרישה לגמלאות | השוואת ובדיקת פנסיה
חייגו אלינו עכשיו:
08-9966363
פנו אלינו בדוא”ל:
info@br-finance.co.il
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן

אני והפנסיה שלי


כולנו עסוקים במרוץ העכברים המטורף של עבודה-בית-משפחה וחוזר חלילה. לרובנו , גיל פרישה הוא בגדר עתיד רחוק … אך כולנו מקווים שלפחות אז נוכל סוף סוף לנוח ,לטייל בעולם ולעשות את כל מה שדחינו מפאת קוצר הזמן והמגבלות הכספיות.
אולם,רובנו לא טרח כלל לבדוק אם החלומות הללו הם ברי הגשמה ולו מבחינה פיננסית. בסקר שערכה המועצה לצרכנות בשנת 2009 עלה כי :

54% מהשכירים לא יכלו להעריך את גובה הקצבה החודשית שלהם !

86% לא ידעו באיזה סוגי השקעה מושקעים כספי החיסכון הפנסיוני שלהם !!


אפשר להתעלם, להמשיך הלאה ולקוות לטוב. במקרה שכזה אנו עלולים למצוא את עצמנו בגיל פרישה נשענים על קצבאות הביטוח הלאומי שגובהן כיום כ- 1,450 ₪ ליחיד וכ- 2,250 ₪ לזוג .
למי שיזכה להגיע לגיל 80 הסכום יעלה ל- 1,526 שקלים ו- 2,252 שקלים בהתאמה. במציאות של היום, כולנו כבר יודעים שזה לא יספיק לכלום וכך הדרך למעגל העוני מובטחת.
אבל אפשר וצריך גם לנהוג אחרת . צריך לקחת אחריות על העתיד הכלכלי שלכם ושל משפחתכם.

עצרו לרגע, קחו פסק זמן ובדקו מה הם הנכסים הפיננסיים שיעמדו לרשותכם בגיל פרישה (אם בכלל) מדובר בקרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות ,ביטוחי מנהלים ועוד חסכונות שונים. אם אין לכם נכסים פיננסיים –התחילו לחסוך ונצלו את הטבות המס שהמדינה מעניקה לכם לשם כך.


בשלב השני ,בחנו אם הנכסים הפיננסיים הקיימים ברשותכם, תואמים את הצרכים ורמות הסיכון שלכם ובשלב השלישי גשו לביצוע ההתאמות והפעולות הנדרשות כדי להבטיח את עתידכם..
ככול שתקדימו לטפל בסוגיות אלו מצבכם ישתפר, כיון שחסכון לטווח ארוך יותר יאפשר לכם לצבור יותר כספים לגיל פרישה.

מי שיתעורר בגיל 60 עלול לגלות שכבר מאוחר מידי ואת הנעשה אין להשיב וכך ימצא את עצמו נאלץ לעבוד גם אחרי גיל פרישה, כדי לא להגיע לפת רעב.

לקוחות ממליצים


לא קורה הרבה שפוגשים מישהו מקצועי, אכפתי וגם נעים מאד לעבוד איתו. בלה היא כזאת בלי הגזמה. החכימה אותנו בכל התחומים ועמדה לרשותנו להסביר ולכוון בכל אורך הדרך. אנו ממליצים עליה מאד.

שמואל וקרן וייסברג

בלה הפכה כל אבן כדי למקסם את ההכנסה הפנסיונית העתידית שלי

ופעלה מול חברת הביטוח כדי לוודא את שאקבל את מה

שמגיע לי על פי חוק.

בזכותה אני ישן טוב יותר בלילה.

תודה לך ולצוות על ההשקעה בטיפול בתיק שלי.

 

וויליאם ממו

כמו רוב אזרחי מדינת ישראל, גם אני לא מבינה דבר וחצי דבר בתחומי הפנסיה, קרנות השתלמות, וביטוחים. נאלצתי להתמודד ולבדוק למה אני זכאית, מה יש לי, מה אין לי ומה עלי לעשות אם בכלל. הגעתי מבולבלת וטרודה. לאחר כמה ימים קיבלתי דוח ממצה וברור המפרט את מצבי בשפה "עממית" כך שכל כתבי הסתרים נראים ברורים יותר.

לי באופן אישי הייעוץ עזר מאוד, ואני שמחה שבחרתי בבלה לעזור לי.

 

א.ס

השירות של בלה היה מקצועי, מקיף ויעיל. ניתנו לי הצעות לניהול הקרנות ועזרה במעבר בין הביטוחים ביעילות. כמו כן היה יחס טוב וזמין לכל בקשה שלי. תודה רבה על העזרה. מקווה להמשך יעוץ במידה ואצטרך שוב.

טובה אופיין