BR ייעוץ פיננסי ופנסיוני | תכנון פרישה לגמלאות | השוואת ובדיקת פנסיה
צרו קשר
BR ייעוץ פיננסי ופנסיוני | תכנון פרישה לגמלאות | השוואת ובדיקת פנסיה
חייגו אלינו עכשיו:
08-9966363
פנו אלינו בדוא”ל:
info@br-finance.co.il
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן

אודות - בלה רזניק יועצת פנסיונית אישית


בלה רזניקנעים להכיר, בלה רזניק, M.B.A – הנני בוגרת תואר ראשון בכלכלה בהצטיינות ובוגרת תואר שני במנהל עסקים (התמחות במימון ושיווק) מטעם אוניברסיטת ת"א, וכן יועצת פנסיונית ברישיון משרד האוצר ויועצת השקעות ברישיון הרשות לניירות ערך.

במהלך העשור וחצי הראשונים לקריירה (1992-2007) עבדתי במספר מוסדות פיננסיים מובילים:

את צעדיי הראשונים התחלתי בבנק המזרחי כמבצעת מוסמכת מטעם הבורסה לניירות ערך. במסגרת התפקיד ביצעתי השקעות עבור לקוחות הבנק באופן ישיר במסחר בזירות הבורסה. משם עברתי לניהול השקעות בחברת "עמדה"– חברת קרנות נאמנות שהייתה שייכת לבנק המזרחי.

בתום שבע שנים, עברתי לבנק יהב שם, בתפקידי האחרון, ניהלתי את אגף ההשקעות – גוף שמנה 9 אנשי השקעות וניהל נכסים בהיקף של כ- 14 מיליארד ₪ ( 27 קופות גמל וקרנות השתלמות ). ולבסוף, קהל – קרן ההשתלמות הגדולה בישראל דאז, בהיקף של 10 מיליארד ₪. בקהל הקמתי וניהלתי אגף השקעות שמנה 7 אנשי השקעות. במסגרת תפקידי עסקתי בין היתר בניהול, בחינה וניתוח מגוון מוצרי השקעה בארץ ובחו"ל. לקורות חיים מקצועיים.

הכלים הרבים, ההכרות העמוקה עם שיטות העבודה של גופים פיננסיים אלו, וכן הידע והניסיון הרבים שרכשתי בעולם הפיננסי הובילו אותי בשנת 2007 להקמת משרד לייעוץ פיננסי ופנסיוני הממוקד במגזר הפרטי והעסקי – ייעוץ מקצועי, נטול אינטרסים ואובייקטיבי לחלוטין – ייעוץ שבוחן את כל האספקטים הפיננסיים של הלקוח ומתאים עבורו, ולטובתו המלאה, את הכלים הפיננסיים שיובילו אותו לעתיד כלכלי טוב יותר.

בנוסף למשרדי הפרטי, הנני משמשת  כדירקטורית במספר גופים :  דירקטורית מן הציבור, יו"ר ועדת ההשקעות של  "קסם" – חברה לניהול קרן השתלמות לביוכימאים ומיקרוביולוגים בע"מ . דירקטורית מן הציבור, יו"ר ועדת ההשקעות וחברת ועדת  ביקורת של  קופת הגמל להנדסאים וטכנאים  וכן חברת  ועדת השקעות בקרן ההשתלמות של הטכנאים והנדסאים בע"מ.

לתאום פגישה צור קשר

 

לקוחות ממליצים


לא קורה הרבה שפוגשים מישהו מקצועי, אכפתי וגם נעים מאד לעבוד איתו. בלה היא כזאת בלי הגזמה. החכימה אותנו בכל התחומים ועמדה לרשותנו להסביר ולכוון בכל אורך הדרך. אנו ממליצים עליה מאד.

שמואל וקרן וייסברג

בלה הפכה כל אבן כדי למקסם את ההכנסה הפנסיונית העתידית שלי

ופעלה מול חברת הביטוח כדי לוודא את שאקבל את מה

שמגיע לי על פי חוק.

בזכותה אני ישן טוב יותר בלילה.

תודה לך ולצוות על ההשקעה בטיפול בתיק שלי.

 

וויליאם ממו

כמו רוב אזרחי מדינת ישראל, גם אני לא מבינה דבר וחצי דבר בתחומי הפנסיה, קרנות השתלמות, וביטוחים. נאלצתי להתמודד ולבדוק למה אני זכאית, מה יש לי, מה אין לי ומה עלי לעשות אם בכלל. הגעתי מבולבלת וטרודה. לאחר כמה ימים קיבלתי דוח ממצה וברור המפרט את מצבי בשפה "עממית" כך שכל כתבי הסתרים נראים ברורים יותר.

לי באופן אישי הייעוץ עזר מאוד, ואני שמחה שבחרתי בבלה לעזור לי.

 

א.ס

השירות של בלה היה מקצועי, מקיף ויעיל. ניתנו לי הצעות לניהול הקרנות ועזרה במעבר בין הביטוחים ביעילות. כמו כן היה יחס טוב וזמין לכל בקשה שלי. תודה רבה על העזרה. מקווה להמשך יעוץ במידה ואצטרך שוב.

טובה אופיין