BR ייעוץ פנסיוני | השוואת ובדיקת פנסיה
צרו קשר
BR ייעוץ פנסיוני | השוואת ובדיקת פנסיה
חייגו אלינו עכשיו:
08-9966363
פנו אלינו בדוא”ל:
info@br-finance.co.il
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן

תכנון פיננסי נכון ללא כניסה למינוסים וחובות


ובכן, באמצעות תכנון פיננסי על ידי חברה מקצועית תוכלו גם אתם להיפרד מהמינוס הגבוה בבנק ולהימנע מחובות מיותרים.

תכנון פיננסי מיועד ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, ייעוץ פיננסי מקצועי כולל בדיקת עמלות ודמי ניהול שאתם משלמים בבנקים, בדיקת חיסכון פרישה לפנסיה והתאמתו למאפיינים שלכם, התאמת תיק הביטוח לצרכים הייחודיים שלכם, בדיקת המשכנתא ותשלומי ההחזר, בדיקת הלוואות, תכניות חיסכון ועוד.

 

חיים ללא חוסות ומינוס

ישראלים רבים אינם מצליחים "לגמור את החודש", לכן הם נקלעים לחובות עצומים ולמינוסים מהם קשה להשתחרר. כאשר הבנק מגלה חריגה בחשבון העובר ושב הוא מפעיל לחצים על הלקוח כדי לסגור את המינוס, ולרוב הם יכריחו אותו לקחת הלוואה. הלקוח אינו נמצא בעמדת מיקוח מול הבנק, הוא נאלץ לקחת הלוואה יקרה שאינה מטיבה את מצבו הפיננסי, ומכאן הדרך קצרה למינוסים גבוהים יותר ולחובות ההולכים ונערמים.

חשוב להדגיש כי משיכת יתר וחריגה ממסגרת האשראי בבנק היא מלכודת בטוחה למצב כלכלי קשה, על כל חריגה ממסגרת האשראי משלמים ריבית דריבית, כלומר ריבית מצטברת. מאחר והחיוב בגין הריבית מתבצע רק אחת לרבעון, רוב הישראלים מתעלמים מהריביות הרצחניות, ורבים אינם יודעים כי משיכת יתר מחשבון הבנק היא סוג של הלוואה שאינה מטיבה עמם.

לכן, בתכנון פיננסי ללקוחות פרטיים ועסקיים בודקים מהו מצב ההכנסות מול ההוצאות, כמו כן בוחנים את תיק ההשקעות במידה ויש, ביטוחים כדי להימנע מתשלום כפול לביטוחים זהים, וכמובן בוחנים את התיק הפנסיוני.

 

שומרים על איזון כלכלי

כדי לשמור על איזון כלכלי ועל מנת להימנע ממינוסים ומחובות, יש 3 פעולות הנדרשות לתכנון פיננסי אישי ונכון עבור הלקוח:

  • בחינת המצב הקיים.
  • תכנון תקציב חודשי בהתאמה לצורכי הלקוח ומאפייניו.
  • בקרה ופיקוח אחר ההוצאות החודשיות השוטפות.

 

יועץ פיננסי מלווה את הלקוח במשך תקופה מסוימת, בהתאם לצורך, היועץ בונה תוכנית פיננסית מותאמת אישית, הוא גם מעניק ארגז כלים חשוב ללקוח כדי לשמור הלאה על איזון כלכלי וכדי לפקח על ההוצאות ולשפר הכנסות.

ישנם פתרונות שונים כיצד לסייע ללקוח לצאת מהמינוסים ומהחובות הכלכליים, למשל ביטול כרטיסי האשראי ומעבר לניהול ההוצאות באמצעות כרטיס נטען. זהו כרטיס אשראי לכל דבר ועניין המאפשר בקרה מלאה על ההוצאות ופיקוח הדוק עליהן. כמו כן, אם אין כסף בחשבון הבנק לא ניתן להטעין את הכרטיס ולמעשה מתחילים לחיות לפי מצב ההכנסות בפועל, ללא חריגות ובלי מינוסים. יש עוד פתרונות לצמצום ההוצאות, למשל מניעת תשלום כפל ביטוחים, הפחתת עמלות בבנק ובתיק הפנסיוני ועוד.

 

לקוחות ממליצים

לא קורה הרבה שפוגשים מישהו מקצועי, אכפתי וגם נעים מאד לעבוד איתו. בלה היא כזאת בלי הגזמה. החכימה אותנו בכל התחומים ועמדה לרשותנו להסביר ולכוון בכל אורך הדרך. אנו ממליצים עליה מאד.

שמואל וקרן וייסברג

בלה הפכה כל אבן כדי למקסם את ההכנסה הפנסיונית העתידית שלי

ופעלה מול חברת הביטוח כדי לוודא את שאקבל את מה

שמגיע לי על פי חוק.

בזכותה אני ישן טוב יותר בלילה.

תודה לך ולצוות על ההשקעה בטיפול בתיק שלי.

 

וויליאם ממו

כמו רוב אזרחי מדינת ישראל, גם אני לא מבינה דבר וחצי דבר בתחומי הפנסיה, קרנות השתלמות, וביטוחים. נאלצתי להתמודד ולבדוק למה אני זכאית, מה יש לי, מה אין לי ומה עלי לעשות אם בכלל. הגעתי מבולבלת וטרודה. לאחר כמה ימים קיבלתי דוח ממצה וברור המפרט את מצבי בשפה "עממית" כך שכל כתבי הסתרים נראים ברורים יותר.

לי באופן אישי הייעוץ עזר מאוד, ואני שמחה שבחרתי בבלה לעזור לי.

 

א.ס

השירות של בלה היה מקצועי, מקיף ויעיל. ניתנו לי הצעות לניהול הקרנות ועזרה במעבר בין הביטוחים ביעילות. כמו כן היה יחס טוב וזמין לכל בקשה שלי. תודה רבה על העזרה. מקווה להמשך יעוץ במידה ואצטרך שוב.

טובה אופיין