BR ייעוץ פנסיוני | השוואת ובדיקת פנסיה
צרו קשר
BR ייעוץ פנסיוני | השוואת ובדיקת פנסיה
חייגו אלינו עכשיו:
08-9966363
פנו אלינו בדוא”ל:
info@br-finance.co.il
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן

יועץ פנסיוני מומלץ לעתיד בטוח


יועץ פנסיוני מומלץ | BR ייעוץ פיננסי ופנסיוניבגיל צעיר בתחילת הקריירה או בשיאה, במרוץ החיים הבלתי פוסק, מי בכלל חושב על גיל הפרישה? אך דווקא עכשיו ודווקא בגיל צעיר ככול האפשר,  זה הזמן האידיאלי לתכנן את העתיד שלכם עם יועץ פנסיוני מומלץ ולהבטיח שגם בגיל הפרישהתחיו ברמת חיים טובה התואמת לציפיות ולצרכים שלכם.

אפקט הזמן

ככל שמתחילים את החיסכון בגיל צעיר יותר, הרווחים הנצברים מגדילים  משמעותית את החיסכון.דמי ניהול גבוהים וביטוחים מיותרים  מהנדרש –יפחיתו לכם את החיסכון. מסלולי השקעה מסוימים יכולים להגדיל את החיסכון, הגדלת השכר המבוטח לפנסיה גם הוא יגדיל את החיסכון. במעבר בין מקומות עבודה –ככול שתמשכו כספי פיצויים בדרך,החיסכון שלכם יקטן.  היות ולכל אחד מאיתנו ,יש צרכים שונים,מצב פיננסי שונה  ורצונות אחרים, ההתלבטות היא קשה .כאן בדיוק נכנס היועץ הפנסיוני לתמונה  כדי לעזור ולקבל את ההחלטה המתאימה .

יש לקחת בחשבון שבשל התארכות משך החיים גיל הפרישה צפוי  לעלות . המשמעות היא שנצטרך לעבוד יותר !!! לא לכולנו זה מתאים ולכן גם פה , יש אפשרות לתכנן בצורה מושכלת  את החיסכון כך שבמקרים מסוימים ניתן יהיה להפסיק לעבוד אף בטרם הגעה לגיל הפרישה .

כיצד בוחרים יועץ פנסיוני מומלץ

למען ביטחונכם בחרו אך ורק ביועץ פנסיוני המחזיק ברישיון ליעוץ פנסיוני! מדוע? כיוון שהוא מוסמך  ע"י משרד האוצר והוא בעל הידע והכלים הנדרשים . מעבר לזאת , הוא כפוף לחוק ומשכך עליו לעמוד בחובות הנדרשים . יועץ פנסיוני בעל רישיון, חייב לעשות עמכם ברור צרכים, לחתום על הסכם יעוץ פנסיוני ולהוציא לכם דוח כתוב ומנומק בתום התהליך.

איך נדע מי הוא יועץ פנסיוני בעל רישיון?  דרשו לראות רישיון יעוץ בתוקף. אם אין, הכנסו לאתר של משרד האוצר "רשימת סוכנים ויועצים מורשים " והקישו את שמו. אל תתבלבלו בין "יועץ פנסיוני" ל"משווק פנסיוני"(סוכן ביטוח) מדובר בשני רישיונות שונים לחלוטין!!!

שאלו  אם היועץ  אובייקטיבי  ובלתי תלוי, כלומר אינו מקבל תשלום /תגמול כלשהו מהגופים  (חברות ביטוח,בתי השקעות) עימם הוא עובד.  עובדת היותו עצמאי ובלתי תלוי צריכה להופיע בהסכם עליו אתם חותמים מולו.

כמו בכל תחום מקצועי, גם כאן בנוסף לרקע האקדמי חשוב מאוד הניסיון המקצועי שצבר היועץ לאורך שנים של עבודה בתחום. לכן כדאי לעבוד רק עם יועצים מנוסים בעלי וותק רב. התרשמו מקורות חייו, מהרקע האקדמי והמקצועי ומשנות הוותק שצבר כיועץ בעל רישיון.

כמובן שגם לפן האישי ישנה חשיבות גבוהה, הרי אתם נכנסים לתהליך של עבודה משותפת ובדרך כלל לשנים ארוכות עם היועץ שתוצאותיו ישליכו באופן משמעותי על חייכם. לכן וודאו שאתם נכנסים לתהליך זה עם יועץ פנסיוני  שנוח ונעים לכם לעבוד אתו ויעשה עבורכם השוואת דמי ניהול פנסיה באופן המקצועי ביותר.

אם עדיין אינכם בטוחים, בקשו רשימה של ממליצים אשר עברו כבר את תהליך היעוץ. משרדה של בלה רזניק ייעוץ פיננסי ופנסיוני, הוקם במטרה לתת לכם פתרון אישי, מקיף וכולל בעולם הפנסיה והפיננסים . בלה הינה בוגרת תואר ראשון בכלכלה בהצטיינות ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב, יועצת פנסיונית ברישיון משרד האוצר ויועצת השקעות מטעם רשות לניירות ערך . המשרד  עצמאי ובלתי תלוי בעל ניסיון וותק רב.

לפרטים וקבלת ייעוץ פנסיוני הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר

לקוחות ממליצים

לא קורה הרבה שפוגשים מישהו מקצועי, אכפתי וגם נעים מאד לעבוד איתו. בלה היא כזאת בלי הגזמה. החכימה אותנו בכל התחומים ועמדה לרשותנו להסביר ולכוון בכל אורך הדרך. אנו ממליצים עליה מאד.

שמואל וקרן וייסברג

בלה הפכה כל אבן כדי למקסם את ההכנסה הפנסיונית העתידית שלי

ופעלה מול חברת הביטוח כדי לוודא את שאקבל את מה

שמגיע לי על פי חוק.

בזכותה אני ישן טוב יותר בלילה.

תודה לך ולצוות על ההשקעה בטיפול בתיק שלי.

 

וויליאם ממו

כמו רוב אזרחי מדינת ישראל, גם אני לא מבינה דבר וחצי דבר בתחומי הפנסיה, קרנות השתלמות, וביטוחים. נאלצתי להתמודד ולבדוק למה אני זכאית, מה יש לי, מה אין לי ומה עלי לעשות אם בכלל. הגעתי מבולבלת וטרודה. לאחר כמה ימים קיבלתי דוח ממצה וברור המפרט את מצבי בשפה "עממית" כך שכל כתבי הסתרים נראים ברורים יותר.

לי באופן אישי הייעוץ עזר מאוד, ואני שמחה שבחרתי בבלה לעזור לי.

 

א.ס

השירות של בלה היה מקצועי, מקיף ויעיל. ניתנו לי הצעות לניהול הקרנות ועזרה במעבר בין הביטוחים ביעילות. כמו כן היה יחס טוב וזמין לכל בקשה שלי. תודה רבה על העזרה. מקווה להמשך יעוץ במידה ואצטרך שוב.

טובה אופיין