BR ייעוץ פנסיוני | השוואת ובדיקת פנסיה
צרו קשר
BR ייעוץ פנסיוני | השוואת ובדיקת פנסיה
חייגו אלינו עכשיו:
08-9966363
פנו אלינו בדוא”ל:
info@br-finance.co.il
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן

חישוב פיצויי פיטורין במקרה של קיצוצים בחברה


חישוב פיצויי הפיטורין במקרה של קיצוצים בחברה אמור להיות המשכורת האחרונה של העובד כפול שנות הוותק שצבר בעבודה. אך בפועל ישנן תקנות פיצויי פיטורים במצבים שונים אשר מצריכים ייעוץ של איש מקצוע  על מנת לקבלם.

 

מהם פיצויי פיטורין?

פיצויי פיטורין הם כספים אשר מגיע לעובד שפוטר על עבודתו בחברה לאורך השנים שעבד. פיצויי הפיטורין מחושבים בהתאם למשכורת העובד כפול השנים שבהם עבד ועד סיום העסקתו בחברה. הכספים ניתנים בשני מקרים, כאשר עובד מפוטר מעבודתו לאחר שנה שעבד בחברה או במקרה של עובד שהחליט להתפטר לאחר כמה שנים. החישוב של פיצויי הפיטורין נעשה בהתאם לוותק העובד, משכורתו והמשרה שעבד בין אם היא מלאה, חלקית לפי שעות או חודשית.

 

למה חישוב פיצויי פיטורין הוא דבר מורכב?

חישוב פיצויי פיטורין הוא דבר מורכב ביותר מכיוון שהוא מתייחס לסוגי העסקה השונים הקיימים בשוק העבודה הישראלי. מאחר שישנם סוגים שונים הכוללים בין היתר: עובדים יומיים, עובדים שעתיים, עובדים חודשיים ועוד. החוק של חישוב פיצויי פטורין חייב להתייחס לכל מקרה לגופו. ריבוי הקריטריונים והסעיפים הופכים את חישוב פיצויי הפיטורין לחישוב מורכב יותר אשר מצריך עזרה של אנשי מקצוע. כך למשל חישוב פיצויי פיטורין של עובד שעבר ממשרה חלקית למלאה יהיה שונה מעובד שעבד כל חייו עד פיטוריו במשרה מלאה.

 

חישוב פיצויי פיטורין במקרה של קיצוצים

כל שקל בחישוב פיצויי פיטורין חשוב

מאחר שתקופת הפיטורים היא תקופה לא קלה אשר מצריכה תעצומות נפש רבים, חשוב לוודא שחישוב פיצויי הפיטורין שלכם כוללים אכן את כל התקופה שבה עבדתם בחברה. ישנם מעסיקים אשר מנצלים את מעמדם ולא משלמים את כל סכום הפיצויים כפי שהעובד אמור לקבל, במצבים אלה ישנו צורך בעו"ד מנוסה על מנת להוציא את כספי הפיצויים שמגיעים לנו, עד כדי דיון בבית המשפט. אי תשלום של כספי הפיצויים הינו עבירה על החוק, ובעל העסק עלול להיענש על כך. חישוב פיצויי פיטורין נכון ימנע מצבעים אחלה, ויאפשר לכם לקבל את כל הכספים שמגיעים לכם עפ"י החוק. לכן חשוב שלא תוותרו על שום שקל ובמקרה הצורך תתייעצו עם אנשי מקצוע בטרם קבלת פיצויי הפיטורין אשר מגיעים לכם. עוד דבר שעשוי לעזור לכם בתקופה הקשה של הפיטורים שאתם מחפשים מקום עבודה וצריכים להסתגל לשגרה הקשה, זה לקחת הלוואה בערבות המדינה שתעזור לכם לעבור את התקופה הקשה של הפיטורין ותיתן לכם אוויר לנשימה בטרם תמצאו מקום עבודה חדש.

לקוחות ממליצים

לא קורה הרבה שפוגשים מישהו מקצועי, אכפתי וגם נעים מאד לעבוד איתו. בלה היא כזאת בלי הגזמה. החכימה אותנו בכל התחומים ועמדה לרשותנו להסביר ולכוון בכל אורך הדרך. אנו ממליצים עליה מאד.

שמואל וקרן וייסברג

בלה הפכה כל אבן כדי למקסם את ההכנסה הפנסיונית העתידית שלי

ופעלה מול חברת הביטוח כדי לוודא את שאקבל את מה

שמגיע לי על פי חוק.

בזכותה אני ישן טוב יותר בלילה.

תודה לך ולצוות על ההשקעה בטיפול בתיק שלי.

 

וויליאם ממו

כמו רוב אזרחי מדינת ישראל, גם אני לא מבינה דבר וחצי דבר בתחומי הפנסיה, קרנות השתלמות, וביטוחים. נאלצתי להתמודד ולבדוק למה אני זכאית, מה יש לי, מה אין לי ומה עלי לעשות אם בכלל. הגעתי מבולבלת וטרודה. לאחר כמה ימים קיבלתי דוח ממצה וברור המפרט את מצבי בשפה "עממית" כך שכל כתבי הסתרים נראים ברורים יותר.

לי באופן אישי הייעוץ עזר מאוד, ואני שמחה שבחרתי בבלה לעזור לי.

 

א.ס

השירות של בלה היה מקצועי, מקיף ויעיל. ניתנו לי הצעות לניהול הקרנות ועזרה במעבר בין הביטוחים ביעילות. כמו כן היה יחס טוב וזמין לכל בקשה שלי. תודה רבה על העזרה. מקווה להמשך יעוץ במידה ואצטרך שוב.

טובה אופיין